Кошик
36 відгуків
automotive accessories store
+380677024595
+380667024595

MITSIBISHI Heavy Industries

Відома в усьому світі компанія Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. веде свою історію з 1884 року. Все почалося з того, що засновник підприємства, Ятаро Івасаки, орендував верф і приступив до будівництва суден, назвавши своє дітище Nagasaki Shipyard & Machinery Works. З часом воно перетворилося в Mitsubishi Shipbuilding Co., Ltd., а потім, в 1934 році, в Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. - одну з найбільших приватних фірм Японії, яка виробляла, крім судів, літаки, паровози і важку техніку. Після закінчення другої світової війни, в 1950 році, згідно з прийнятим антимонопольним законом, підприємство було розділене на три частини: West Japan Heavy Industries, Ltd., Central Japan Heavy Industries, Ltd., East Japan Heavy-Industries, Ltd., однак в подальшому його знову об'єднали під ім'ям Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. У 1970 році, в результаті колосального зростання автомобільного ринку і посилення світової конкуренції в цьому сегменті світового ринку, автомобільне виробництво Mitsubishi Heavy Industries Motor Division було виведено в окреме незалежне підприємство Mitsubishi Motors Corporation.

Корпорація почала виробляти кондиціонери з 1953 року, коли був представлений перший напівпромисловий кондиціонер - DP-5. У 1956 році компанія випустила перший в своїй історії віконний кондиціонер, а в 1970 була представлена ​​перша в історії Японії настінна спліт-система - SR1AW. Також компанія є родоначальницею і винахідником так званого касетного, вбудованого внутрішнього блоку систем кондиціонування, найбільш затребуваного на сьогоднішній день в світі в сегменті офісного та комерційного кондиціонування. Блок був розроблений в 1979 році.

На даний момент MHI виробляє повний модельний ряд звичайних і центральних систем кондиціонування для домашнього та офісного використання, кондиціонери для автобусів, промислових і морських контейнерів, авторефрижератори, центральні системи кондиціонування для цілих будинків і мікрорайонів. Автомобільними кондиціонерами MHI щорічно укомплектовується близько 2,5 млн. автомобілів, вироблених на підприємствах General Motors і, звичайно, більшість автомобілів виробництва Mitsubishi Motors.