Кошик
36 відгуків
automotive accessories store
+380677024595
+380667024595

Cooper&Hunter

Торгова марка C & H (COOPER & HUNTER) належить компанії COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION
Наслідуючи кращі традиції компаній - лідерів в області виробництва кліматичного обладнання в США, в 2003 році компанія Сooper & Hunter International Corporation почала виробництво широкого спектра кліматичного обладнання вже під власною ТМ.

Дві ідеології, два напрямки, два лідери об'єдналися, щоб створювати новий продукт. Вишуканий дизайн, відповідний модному тренду, ергономіка та комфорт об'єдналися з інноваційними розробками, сучасною технологією і високою якістю.

«COMFORT INNOVATIONS» - ці слова стали слоганом бренду COOPER & HUNTER.

COOPER & HUNTER - це міжнародний кліматичний бренд. Географія продажів охоплює велику кількість країн на різних континентах і постійно розширюється, що є доказом заслуженою популярністю торгової марки.

З більш ніж 20-річним досвідом роботи в області кондиціонування повітря і вентиляції компанія Cooper & Hunter стала провідним гравцем в сфері HVAC. Продукція під брендом Cooper & Hunter експортується в більш ніж 40 країн і регіонів усього світу. З моменту свого виходу на закордонні ринки, Cooper & Hunter перетворився в відому торгову марку, швидко збільшує обсяги експорту, щорічно виходить на нові ринки.

Висока якість продукції є одним з найважливіших пріоритетів Cooper & Hunter.

- менше 0,2% дефектів на виробництві
- 100% тестування всіх компонентів і повний функціональний контроль
- екологічно безпечний фреон R32

З 2003 року кількість продукції, що випускається, під брендом C & H, вимірюється мільйонами одиниць, техніка COOPER & HUNTER набула великої популярності на різних континентах, а торгова марка C & H стала ознакою якості і надійності кліматичного обладнання.

Контроль на всіх етапах виробництва, відповідальність персоналу за кінцевий продукт і вивірена маркетингова стратегія - складові успіху компанії Cooper & Hunter, якій довіряють мільйони людей. Разработані унікальні програми «Стратегія досконалого продукту» і «Глобальний контроль якості». Їх застосування дозволило добитися високих показників якості обладнання.

Якісна, надійна продукція сертифікована більшістю основних міжнародних компаній по стандартизації і тестування в США, Канаді та Євросоюзі. Компанія продовжує виробляти нові продукти, які відповідають найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні і економічні рішення для кондиціонування повітря. При впровадженні інновацій, враховуються як потреби поточних клієнтів, так і майбутні інженерні тенденції.